Medlemslista

Qulidè:s medlemmar

Samtliga uppgifter i den elektroniska medlemslistan har publicerats med respektive persons godkännande.

lena@moregard.se​

Namn Webb- och mailadress
Lill-Kristin Karlsson
Guldverkstan
www.guldverkstan.com
lill-kristin.karlsson@telia.com
Lisbet Bärenholdt
Aliba Friskvård
www.alibafriskvard.com
info@alibafriskvard.com
Helena Krig
Helenas Hälsa & Näring
h.nilsdotter@hotmail.com
Mia Werthén
Spinnet i Habo AB
www.spinnetihabo.se
info@spinnetihabo.se
Kerstin Linde
Kerstin Linde
ker.linde@gmail.com
kerstinlinde@hotmail.com
Karin Johansson
Kajohs AB
www.kajohs.se
kajohs@telia.com
Gun Lennartsson
Widahls Port- & Villamiljö AB
www.widahls.se
gun@widahls.se
Kinna Bergman
Ömpunkten
kinna.b@telia.com
Anna Magnusson
Dammharmoni
www.dammharmoni.com
info@dammharmoni.com
Pia Nurro
Evo Human Consulting
www.evohuman.se
pia@evohuman.se
Elisabeth Wiberg
Elisabeth Wiberg – Leg. Tandhygienist
www.tandlakaren.net
elisabeth.wiberg.1@ptj.se
Elenor Johansson
Svenska Telemarketingbyrån
www.telemarketingbyran.se
elenor@telemarketingbyran.se
Maria Lindahl
SEB
www.seb.se
maria.lindahl@seb.se
Mari Lindahl
Mötesdialogen AB
Förskolan äventyret
www.motesdialogen.se
info@motesdialogen.se, mari.lindahl@forskolanaventyret.se
Ulla Göthberg
Design U. Göthberg
vattervy@gmail.com
Saiwaroon B. Larsson
Saiwaroon Kock i ditt kök
saiwaroon@yahoo.com
Lotta Törnqvist
ITL8
www.itl8.se
lotta.tornqvist@gmail.com
Sussie Remnemark
Sussie Remnemark
www.sussieremnemark.se
info@sussieremnemark.se
Marina Adolfsson
Fothälsan
www.fothalsan.se
adolfsson.marina@gmail.com
Anne-Lie Lokko
Addfriends AB
www.addfriends.se
anne-lie@addfriends.se
Marie Fries
Visingsö Rekreation & Rehabilitering
www.visingsorr.se
info@visingsorr.se
Charlie Cramer
KulturCramer
www.kulturcramar.wordpress.com 
kulturcramar@gmail.com
Sara Jeppsson
SEB
www.seb.se
sara.jeppsson@seb.se
Karin Abrahamsson
Axtorp Sunhouse
www.axtorpsunhouse.se
info@axtorpsunhouse.se
Hanna Hansson
HaWebb
www.hawebb.se
hanna@hawebb.se
Pernilla Bernadsson
Sträva AB
www.sträva.com
pernilla@stravaab.com
Lena Moregård lena@moregard.se
Saddia H. Larsson
Hidalgo Verksamhetsutveckling
hidalgo.vu@telia.com
Carina Folkesson
Grön Lycka
www.gronlycka.se
carina@gronlycka.se
Natalie Fjäll
Fjäll Design AB
www.fjalldesign.se
nathalie@fjalldesign.se
Hanna Rosenqvist
Habo Optik AB
www.habooptik.se
hanna.rosenqvist@habooptik.se
Lisette Ohlsson
Redovisa i Jönköping AB
lisette@redovisanu.se
Lesya Andersson
Asoxxa AB
www.asoxxa.se
Lesya@asoxxa.se
Eva Oscarsson
Daylight Husbilscenter
http://www.daylighthusbil.se
eva.oscarsson@daylighthusbil.se

Är du medlem men inte finns med på listan.

Maila gärna webmaster@qulide.se så lägger vi in dina uppgifter.